0217.040MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0217.040MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0217.040MRET1P.pdf2.0217.040MRET1P.pdf3.0217.040MRET1P.pdf
  • Pranešimas
0217.040MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 0217.040MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5854 pcs Duomenų lapas 1.0217.040MRET1P.pdf2.0217.040MRET1P.pdf3.0217.040MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 217 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 217.040MRET1P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.00008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 183.15 Ohms
Dabartinis įvertinimas 40mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE