0216002.MXF20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0216002.MXF20P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 2A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 1.0216002.MXF20P.pdf2.0216002.MXF20P.pdf
  • Pranešimas
0216002.MXF20P specifikacijos
Dalies numeris 0216002.MXF20P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 2A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 273841 pcs Duomenų lapas 1.0216002.MXF20P.pdf2.0216002.MXF20P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Kiti vardai 0216002MXF20P
216002.MXF20P
216002MXF20P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 1.87 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0764 Ohms Dabartinis įvertinimas 2A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0216002.MXE
0216002.MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM