0216.500MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.500MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0216.500MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0216.500MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0216.500MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0216.500MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66639 pcs Duomenų lapas 0216.500MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0216.500MXEP-ND
216.500XEP
F6780
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.165 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.866 Ohms Dabartinis įvertinimas 500mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0216.500MXP
0216.500MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 99856 pcs
parsisiųsti: 0216.500MXP.pdf
RFQ
0216.500VXP
0216.500VXP
Sandelyje: 15675 pcs
parsisiųsti: 0216.500VXP.pdf
RFQ
0216.500MXE
0216.500MXE