0216.125H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0216.125H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0216.125H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0216.125H specifikacijos
Dalies numeris 0216.125H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5725 pcs Duomenų lapas 0216.125H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0216.125
0216.125H-
0216.125M
216 .125(BULK)
216.125(BULK)
F904
H216.125
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.00545 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.675 Ohms
Dabartinis įvertinimas 125mA Spalva -