0216.063MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.063MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0216.063MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0216.063MXBP.pdf2.0216.063MXBP.pdf
  • Pranešimas
0216.063MXBP specifikacijos
Dalies numeris 0216.063MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20491 pcs Duomenų lapas 1.0216.063MXBP.pdf2.0216.063MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 216.063MXBP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.00054 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 10.45 Ohms Dabartinis įvertinimas 63mA