02153.15MXF59P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXF59P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02153.15MXF59P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.02153.15MXF59P.pdf2.02153.15MXF59P.pdf
  • Pranešimas
02153.15MXF59P specifikacijos
Dalies numeris 02153.15MXF59P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150027 pcs Duomenų lapas 1.02153.15MXF59P.pdf2.02153.15MXF59P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 43.255
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0283 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.15A Spalva -