021506.3MXF36P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021506.3MXF36P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021506.3MXF36P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021506.3MXF36P.pdf2.021506.3MXF36P.pdf
  • Pranešimas
021506.3MXF36P specifikacijos
Dalies numeris 021506.3MXF36P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60316 pcs Duomenų lapas 1.021506.3MXF36P.pdf2.021506.3MXF36P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Kiti vardai 21506.3MXF36P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 128.75 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0108 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -