021506.3MXESPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021506.3MXESPP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021506.3MXESPP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021506.3MXESPP.pdf2.021506.3MXESPP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
021506.3MXESPP specifikacijos
Dalies numeris 021506.3MXESPP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 201661 pcs Duomenų lapas 1.021506.3MXESPP.pdf2.021506.3MXESPP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215SP Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0215063MXESPP
F3588
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 128.75 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0108 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA
Patvirtinimai CE, CQC, CSA, KC, PSE, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
021506.3MRET1P
021506.3MRET1P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 59077 pcs
parsisiųsti: 021506.3MRET1P.pdf
RFQ
021506.3MXF162SPP
021506.3MXF162SPP
Sandelyje: 276783 pcs
parsisiųsti: 021506.3MXF162SPP.pdf
RFQ
021506.3MXE
021506.3MXE