0215010.MXF20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.MXF20P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0215010.MXF20P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.0215010.MXF20P.pdf2.0215010.MXF20P.pdf
  • Pranešimas
0215010.MXF20P specifikacijos
Dalies numeris 0215010.MXF20P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72508 pcs Duomenų lapas 1.0215010.MXF20P.pdf2.0215010.MXF20P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Kiti vardai 0215010MXF20P
215010.MXF20P
215010MXF20P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 333.565 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0066 Ohms Dabartinis įvertinimas 10A