021501.6MXGP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021501.6MXGP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021501.6MXGP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 021501.6MXGP.pdf
  • Pranešimas
021501.6MXGP specifikacijos
Dalies numeris 021501.6MXGP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67755 pcs Duomenų lapas 021501.6MXGP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 21501.6MXGP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 6.83 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0707 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A