0215.800MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.800MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0215.800MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0215.800MXEP.pdf
  • Pranešimas
0215.800MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0215.800MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89267 pcs Duomenų lapas 0215.800MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0215.800XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.975 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.4675 Ohms Dabartinis įvertinimas 800mA