0215.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.630MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0215.630MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0215.630MXEP.pdf
  • Pranešimas
0215.630MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0215.630MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72287 pcs Duomenų lapas 0215.630MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 0215.630XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.635 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.72 Ohms Dabartinis įvertinimas 630mA