0215.400MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.400MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0215.400MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0215.400MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0215.400MXP specifikacijos
Dalies numeris 0215.400MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98399 pcs Duomenų lapas 0215.400MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0215.400MXP-ND
0215400MXP
215.400MXP
F1694
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.325 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.5825 Ohms Dabartinis įvertinimas 400mA