0215.315H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.315H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0215.315H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0215.315H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0215.315H specifikacijos
Dalies numeris 0215.315H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5420 pcs Duomenų lapas 0215.315H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 0215.315
0215.315H-
H215.315
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1.08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.873 Ohms
Dabartinis įvertinimas 315mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA Patvirtinimai UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0215.315HXP
0215.315HXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM