0215.125MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.125MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0215.125MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 0215.125MXEP.pdf
  • Pranešimas
0215.125MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0215.125MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70492 pcs Duomenų lapas 0215.125MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Serija 215 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 215.125MXEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.033 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 11.4455 Ohms Dabartinis įvertinimas 125mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA
Patvirtinimai CE, SEMKO, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0215.200H
0215.200H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM