02133.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02133.15MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02133.15MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02133.15MXEP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
02133.15MXEP specifikacijos
Dalies numeris 02133.15MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127100 pcs Duomenų lapas 02133.15MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 02133.15MXEP-ND
02133.15XEP
0213315MXEP
F4600
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 202 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0231 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02133.15MXP
02133.15MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 151987 pcs
parsisiųsti: 02133.15MXP.pdf
RFQ
0213CSS
0213CSS
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: #2 CUTTERHEAD, CABLE CUTTER - 02
Sandelyje: 615 pcs
parsisiųsti:
RFQ
02133.15M
02133.15M
Sandelyje: 5149 pcs
parsisiųsti: 02133.15M.pdf
02133.15HXP
02133.15HXP
parsisiųsti: 02133.15HXP.pdf
02133.15TXP
02133.15TXP
parsisiųsti: 02133.15TXP.pdf
0213C
0213C
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: CUTTERHEAD,NO.2,CENTER CUT
Sandelyje: 683 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: TERM BLK BLADE 2POS 40.0MM YLW