02131.25MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02131.25MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02131.25MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02131.25MRET1P.pdf
  • Pranešimas
02131.25MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 02131.25MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166082 pcs Duomenų lapas 02131.25MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 213 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 02131.25MRET1P+F8
02131.25MRET1P+F8-ND
2131.25MRET1P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 27.15 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0817 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02131.25M
02131.25M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM