0209.800DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.800DRT1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0209.800DRT1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 800MA 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 0209.800DRT1P.pdf
  • Pranešimas
0209.800DRT1P specifikacijos
Dalies numeris 0209.800DRT1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 800MA 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130120 pcs Duomenų lapas 0209.800DRT1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 209 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 3.45
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.304 Ohms
Dabartinis įvertinimas 800mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, cULus