0208.375MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0208.375MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0208.375MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Duomenų lapai: 0208.375MXEP.pdf
  • Pranešimas
0208.375MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0208.375MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120136 pcs Duomenų lapas 0208.375MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 350V Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Serija 208 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Kiti vardai 0208.375EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.171 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.395 Ohms Dabartinis įvertinimas 375mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A