020301.5HXG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020301.5HXG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 020301.5HXG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Duomenų lapai: 020301.5HXG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
020301.5HXG specifikacijos
Dalies numeris 020301.5HXG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47381 pcs Duomenų lapas 020301.5HXG.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Serija FLAT-PAK® 203 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2-SMD, Gull Wing
Kiti vardai 020301.5G
0203015HXG
H20301.5G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.85 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.039 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A