0202.250HXG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0202.250HXG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0202.250HXG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 250MA 250VAC 2SMD
Duomenų lapai: 0202.250HXG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0202.250HXG specifikacijos
Dalies numeris 0202.250HXG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 250MA 250VAC 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 38134 pcs Duomenų lapas 0202.250HXG.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Serija FLAT-PAK® 202 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2-SMD, Gull Wing
Kiti vardai 0202.250G
H202.250G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0147 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.88 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A