016001.5MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
016001.5MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 016001.5MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Duomenų lapai: 016001.5MR.pdf
  • Pranešimas
016001.5MR specifikacijos
Dalies numeris 016001.5MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81596 pcs Duomenų lapas 016001.5MR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Serija NANO²® 160 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block with Clip
Kiti vardai 0160015MR
F3561TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder, Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 15.21 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.11 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: General Cable
apibūdinimas: 12' 16/3 SJT BLACK PWR SUPPLY
Sandelyje: 15095 pcs
parsisiųsti: 01614.70.01.pdf
RFQ
0160004.MR
0160004.MR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC 2SMD
Sandelyje: 51509 pcs
parsisiųsti: 0160004.MR.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD
parsisiųsti: 0160003.MR.pdf
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: OMNIMARKER WATER 161
parsisiųsti: 0161-0001-1.pdf
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC 2SMD