01591.25MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01591.25MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 01591.25MR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 1.25A 600VAC 2SMD
Duomenų lapai: 01591.25MR.pdf
  • Pranešimas
01591.25MR specifikacijos
Dalies numeris 01591.25MR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 1.25A 600VAC 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68165 pcs Duomenų lapas 01591.25MR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Serija Telelink® 159 Atsakymo laikas -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block with Clip
Kiti vardai 0159125MR
F2942TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder, Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 16.5 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Board Mount
funkcijos Clips Included Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.11 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 60A Patvirtinimai cURus