0157.750DRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0157.750DRT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0157.750DRT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0157.750DRT.pdf
  • Pranešimas
0157.750DRT specifikacijos
Dalies numeris 0157.750DRT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60009 pcs Duomenų lapas 0157.750DRT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Serija NANO²® 157T
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block with Clip Kiti vardai 0157.750T
F2976TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder, Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.904
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.3602 Ohms
Dabartinis įvertinimas 750mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai cULus