0154.750DRTL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.750DRTL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0154.750DRTL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0154.750DRTL.pdf
  • Pranešimas
0154.750DRTL specifikacijos
Dalies numeris 0154.750DRTL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65780 pcs Duomenų lapas 0154.750DRTL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Serija OMNI-BLOK® 154TL
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Square End Block with Holder Kiti vardai 154.750DRTL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder, Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.904
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.36 Ohms
Dabartinis įvertinimas 750mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai UL