01500322H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01500322H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 01500322H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE HLDR CART 500V 15A IN LINE
Duomenų lapai: 1.01500322H.pdf2.01500322H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
01500322H specifikacijos
Dalies numeris 01500322H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE HLDR CART 500V 15A IN LINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35682 pcs Duomenų lapas 1.01500322H.pdf2.01500322H.pdf
Įtampa 500V Nutraukimo stilius Wire Leads
Serija 150 Kiti vardai 01500322H-ND
F4564
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging In Line Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Saugiklių tipas Holder Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais 3AB, 3AG
Išsamus aprašymas Fuse Holder 15A 500V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line Dabartinis įvertinimas 15A
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekite su Finish Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
01500322.HXA
01500322.HXA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 500V 15A IN LINE
Sandelyje: 16830 pcs
parsisiųsti: 01500322.HXA.pdf
RFQ
01500309Z
01500309Z
apibūdinimas: FUSE HOLDER CARTRIDGE IN LINE
Sandelyje: 52886 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 350V 10A IN LINE
parsisiųsti: 01500274Z.pdf
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: WASHER FLAT RETAINING M4 PLASTIC
parsisiųsti: 015004000503.pdf
apibūdinimas: WASHER FLAT RETAINING M3 PLASTIC
parsisiųsti: 015003000503.pdf
apibūdinimas: WASHER FLAT RETAINING M6 PLASTIC
01500274ZXU
01500274ZXU
parsisiųsti: 01500274ZXU.pdf
apibūdinimas: FUSE HOLDER
parsisiųsti:
apibūdinimas: WASHER FLAT RETAINING M5 PLASTIC
01500332H
01500332H
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 250V 15A IN LINE
parsisiųsti: 01500332H.pdf
apibūdinimas: WASHER FLAT RETAIN 5/16 PLASTIC
apibūdinimas: FUSE HOLDER
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus