94RB10CT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 94RB10CT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP BCD 30MA 30V
Duomenų lapai: 94RB10CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
27 pcs
  • Pranešimas
94RB10CT specifikacijos
Dalies numeris 94RB10CT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP BCD 30MA 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9392 pcs Duomenų lapas 94RB10CT.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 30VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija 94R
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 10,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Ilgis 0.433" (11.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.480" (12.19mm) funkcijos Sealed
Elektros gyvenimas 10,000 Cycles Išsamus aprašymas Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 30mA 30VDC
Dabartinis įvertinimas 30mA Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekite su Finish Gold Grandinė BCD
Kūno medžiaga Plastic Pavaros tipas Rotary with Shaft
Pavaros lygis Raised
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NDKC16P
NDKC16P
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Sandelyje: 17348 pcs
parsisiųsti: NDKC16P.pdf
RFQ
193-4MS
193-4MS
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V