76SB12ST
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
76SB12ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 76SB12ST
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V
Duomenų lapai: 76SB12ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
76SB12ST specifikacijos
Dalies numeris 76SB12ST Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68240 pcs Duomenų lapas 76SB12ST.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 30VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija 76
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tube
Kiti vardai GH7119 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 2,000 Cycles
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 1.280" (32.51mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.315" (8.00mm)
funkcijos Tape Seal Elektros gyvenimas 2,000 Cycles
Išsamus aprašymas Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Rocker Actuator 150mA 30VDC Dabartinis įvertinimas 150mA
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Gold
Grandinė SPST Kūno medžiaga Thermoplastic
Pavaros tipas Rocker Pavaros lygis Raised
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
76SB12S
76SB12S
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V
Sandelyje: 4435 pcs
parsisiųsti: 76SB12S.pdf
RFQ
76SB10S
76SB10S
Gamintojai: Grayhill, Inc.
Sandelyje: 5414 pcs
parsisiųsti: 76SB10S.pdf
RFQ
76SC02T
76SC02T
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DIP SPDT 150MA 30V
parsisiųsti: 76SC02T.pdf
76SB12
76SB12