71BDF30-03QAJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71BDF30-03QAJS
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY
Duomenų lapai:
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
71BDF30-03QAJS specifikacijos
Dalies numeris 71BDF30-03QAJS Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH ROTARY "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2684 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 115V
Nutraukimo stilius PC Pin Serija 71
RoHS statusas RoHS Compliant Panel Cutout Matmenys -
Darbo jėga 2.880 ~ 23gfm Pozicijų skaičius -
Skaičius lenkų denio 2 Denių skaičius -
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Indeksas sustoja Adjustable
funkcijos - Išsamus aprašymas Rotary Switch Position 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Gylis už kolektoriaus - Dabartinis įvertinimas 250mA (AC/DC)
Susisiekite su laiku Shorting (MBB) Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Susisiekite su Finish - Circuit už denio -
Metimo kampas 30° Pavaros tipas Flatted (6.35mm Dia)
Pavaros ilgis 9.53mm