48ASSP2S3V2RBT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48ASSP2S3V2RBT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 48ASSP2S3V2RBT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
48ASSP2S3V2RBT specifikacijos
Dalies numeris 48ASSP2S3V2RBT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23707 pcs Duomenų lapas 48ASSP2S3V2RBT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti keliones 2.16mm
Perjungti funkciją On-Mom Serija 48A
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Darbo jėga - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 30,000 Cycles
Išsamus aprašymas Slide Switch SPDT Through Hole Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)
Susisiekite su laiku Not Specified Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekite su Finish Gold Grandinė SPDT
Pavaros tipas Standard Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Pavaros ilgis 9.40mm