48ASDP3S5M2QAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48ASDP3S5M2QAT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH SLIDE DPDT 5A 125V
Duomenų lapai: 48ASDP3S5M2QAT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
48ASDP3S5M2QAT specifikacijos
Dalies numeris 48ASDP3S5M2QAT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH SLIDE DPDT 5A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14525 pcs Duomenų lapas 48ASDP3S5M2QAT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti keliones 2.16mm
Perjungti funkciją On-Off-On Serija 48A
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Darbo jėga - Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 30,000 Cycles
Išsamus aprašymas Slide Switch DPDT Panel Mount Dabartinis įvertinimas 5A (AC/DC)
Susisiekite su laiku Not Specified Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekite su Finish Silver Grandinė DPDT
Pavaros tipas Standard Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Pavaros ilgis 1.02mm