47ASP4J3V2RT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 47ASP4J3V2RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-O-O,VB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
47ASP4J3V2RT specifikacijos
Dalies numeris 47ASP4J3V2RT Gamintojas Grayhill, Inc.
Galimas kiekis 14846 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija 47A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Mechaninis gyvenimas -
Išsamus aprašymas Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)