47ASP1R1M7RT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 47ASP1R1M7RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 47ASP1R1M7RT.pdf
  • Pranešimas
47ASP1R1M7RT specifikacijos
Dalies numeris 47ASP1R1M7RT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14373 pcs Duomenų lapas 47ASP1R1M7RT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija 47A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle, Vertical Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle, Vertical Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)