47ADP4R2M1RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 47ADP4R2M1RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 47ADP4R2M1RT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
47ADP4R2M1RT specifikacijos
Dalies numeris 47ADP4R2M1RT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13632 pcs Duomenų lapas 47ADP4R2M1RT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius Solder Lug Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija 47A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 40,000 Cycles
Išsamus aprašymas Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)