38FSP8B7M7RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 38FSP8B7M7RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 38FSP8B7M7RT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
38FSP8B7M7RT specifikacijos
Dalies numeris 38FSP8B7M7RT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18217 pcs Duomenų lapas 38FSP8B7M7RT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-Mom Serija 38F
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole, Right Angle, Vertical