34ASP43B4M2RT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 34ASP43B4M2RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 34ASP43B4M2RT.pdf
  • Pranešimas
34ASP43B4M2RT specifikacijos
Dalies numeris 34ASP43B4M2RT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30547 pcs Duomenų lapas 34ASP43B4M2RT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija 34A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Through Hole Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 13.97mm