34ASP22B3M7RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 34ASP22B3M7RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 34ASP22B3M7RT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
34ASP22B3M7RT specifikacijos
Dalies numeris 34ASP22B3M7RT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17953 pcs Duomenų lapas 34ASP22B3M7RT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-Mom
Serija 34A Panel Cutout Matmenys Circular - 6.35mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle, Vertical Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Elektros gyvenimas 40,000 Cycles
Grandinė SPDT Įvorės sriegis 1/4-40
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 6.86mm