34ASP16B1M7RT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 34ASP16B1M7RT
Gamintojas / Gamintojas: Grayhill, Inc.
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 34ASP16B1M7RT.pdf
  • Pranešimas
34ASP16B1M7RT specifikacijos
Dalies numeris 34ASP16B1M7RT Gamintojas Grayhill, Inc.
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17364 pcs Duomenų lapas 34ASP16B1M7RT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija 34A Panel Cutout Matmenys Circular - 6.35mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle, Vertical Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis 1/4-40
Pavaros tipas Flatted Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 11.43mm