C2103A.21.05
General CableGeneral Cable
C2103A.21.05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2103A.21.05
Gamintojas / Gamintojas: General Cable
Prekės aprašymas HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 1000'
Duomenų lapai: C2103A.21.05.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 542 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
C2103A.21.05 specifikacijos
Dalies numeris C2103A.21.05 Gamintojas General Cable
Galimas kiekis 542 pcs Duomenų lapas C2103A.21.05.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 600V
Serija 2103A Reitingai UL Style 1015, ASTM B-33
Kiti vardai C2103-21-05
C2103A-21-05
C2103Y-1000
Darbinė temperatūra -20°C ~ 105°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Ilgis 1000.0' (304.8m)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Striukės spalva Yellow
Striukė (izoliacija) storis 0.032" (0.81mm) Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Striukė (izoliacija) skersmuo 0.112" (2.84mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 18 AWG Hook-Up Wire 16/30 Yellow 600V 1000.0' (304.8m) Dirigentas Strand 16/30