MURT20005
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MURT20005 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MURT20005
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 50V 200A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MURT20005.pdf2.MURT20005.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MURT20005 specifikacijos
Dalies numeris MURT20005 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 50V 200A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1574 pcs Duomenų lapas 1.MURT20005.pdf2.MURT20005.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 50V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 75ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Three Tower
Kiti vardai MURT20005GN Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 50V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)