MURF20005R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MURF20005R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 50V 200A TO244
Duomenų lapai: 1.MURF20005R.pdf2.MURF20005R.pdf
  • Pranešimas
MURF20005R specifikacijos
Dalies numeris MURF20005R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 50V 200A TO244 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1562 pcs Duomenų lapas 1.MURF20005R.pdf2.MURF20005R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 50V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-244 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 75ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-244AB
Kiti vardai MURF20005RGN Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 50V 200A (DC) Chassis Mount TO-244AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 50V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)