MUR20005CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MUR20005CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 50V 200A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MUR20005CT.pdf2.MUR20005CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MUR20005CT specifikacijos
Dalies numeris MUR20005CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 50V 200A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1472 pcs Duomenų lapas 1.MUR20005CT.pdf2.MUR20005CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 50V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 75ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Twin Tower
Kiti vardai MUR20005CTGN Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 50V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 50V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MUR20040CT
MUR20040CT
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 400V 200A 2TOWER
Sandelyje: 1594 pcs
parsisiųsti: MUR20040CT.pdf
RFQ
MUR20005CTR
MUR20005CTR
apibūdinimas: DIODE MODULE 50V 200A 2TOWER