MSRT20060(A)D
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MSRT20060(A)D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSRT20060(A)D
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 200A 3 TOWER
Duomenų lapai: MSRT20060(A)D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MSRT20060(A)D specifikacijos
Dalies numeris MSRT20060(A)D Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 200A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1864 pcs Duomenų lapas MSRT20060(A)D.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 200A Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A