MBRT60035R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT60035R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT60035R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 35V 600A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT60035R.pdf2.MBRT60035R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT60035R specifikacijos
Dalies numeris MBRT60035R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 35V 600A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1050 pcs Duomenų lapas 1.MBRT60035R.pdf2.MBRT60035R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT60035RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 35V 600A (DC) Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 600A (DC)