MBRT40040R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40040R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT40040R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 40V 400A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT40040R.pdf2.MBRT40040R.pdf
  • Pranešimas
MBRT40040R specifikacijos
Dalies numeris MBRT40040R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 40V 400A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1553 pcs Duomenų lapas 1.MBRT40040R.pdf2.MBRT40040R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT40040RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)