MBRT40020R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40020R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT40020R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 20V 400A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT40020R.pdf2.MBRT40020R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT40020R specifikacijos
Dalies numeris MBRT40020R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 20V 400A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1490 pcs Duomenų lapas 1.MBRT40020R.pdf2.MBRT40020R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT40020RGN
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 20V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT40030
MBRT40030
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 30V 400A 3TOWER
Sandelyje: 1569 pcs
parsisiųsti: MBRT40030.pdf
RFQ
MBRT400150R
MBRT400150R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 200A 3 TOWER
Sandelyje: 1975 pcs
parsisiųsti: MBRT400150R.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE MODULE 20V 400A 3TOWER