MBRT20020R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT20020R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT20020R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 20V 200A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT20020R.pdf2.MBRT20020R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBRT20020R specifikacijos
Dalies numeris MBRT20020R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 20V 200A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2274 pcs Duomenų lapas 1.MBRT20020R.pdf2.MBRT20020R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT20020RGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 20V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT20020
MBRT20020
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE MODULE 20V 200A 3TOWER