MBRT12040R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT12040R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT12040R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 40V 120A 3TOWER
Duomenų lapai: 1.MBRT12040R.pdf2.MBRT12040R.pdf
  • Pranešimas
MBRT12040R specifikacijos
Dalies numeris MBRT12040R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 40V 120A 3TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2274 pcs Duomenų lapas 1.MBRT12040R.pdf2.MBRT12040R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 60A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Kiti vardai MBRT12040RGN
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 120A (DC) Chassis Mount Three Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120A (DC)