MBRT120150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT120150R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRT120150R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 60A 3 TOWER
Duomenų lapai: MBRT120150R.pdf
  • Pranešimas
MBRT120150R specifikacijos
Dalies numeris MBRT120150R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 60A 3 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2535 pcs Duomenų lapas MBRT120150R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 60A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas Three Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Three Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 60A Chassis Mount Three Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 60A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRT120150
MBRT120150
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 60A 3 TOWER