MBRF500200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF500200R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF500200R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 250A TO244AB
Duomenų lapai: MBRF500200R.pdf
  • Pranešimas
MBRF500200R specifikacijos
Dalies numeris MBRF500200R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 250A TO244AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4374 pcs Duomenų lapas MBRF500200R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 250A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-244AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-244AB Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 250A Chassis Mount TO-244AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 250A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRF500200
MBRF500200
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 250A TO244AB
Sandelyje: 4100 pcs
parsisiųsti: MBRF500200.pdf
RFQ
MBRF500100R
MBRF500100R
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 250A TO244AB
Sandelyje: 5441 pcs
parsisiųsti: MBRF500100R.pdf
RFQ
parsisiųsti: MBRF500100.pdf
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 250A TO244AB